Poslední den veletrhu Aero Friedrichshafen 2019 jsme obešli s naší kamerou několik českých a slovenských firem s otázkou: Co je nového? Podívejte se na odpovědi v krátkých videích, která uveřejňujeme postupně do konce dubna.

Odpovědět

1 komentář

  • Já velice pozorně sleduji roky práci Míry a všech ostatních nadšených a nestačím zírat, co vše ještě zdokonalují a čím vším jsou schopni nás zásobit v tom neuvěřitelném množství leteckých akcí. Všichni asi teď prožíváme velice rozporuplné emoce z dění kolem RBAR, byl to poměrně nečekaný šok. RedBull nám nějak ta křídla bere….
    Jinak děkuji za nádherná videa, za to jak se to na vašem webu zdokonaluje, mám vás podchycené jak na FB , tak na YT – vždy jste dokonalí. Trochu mne mrzí, že nemáte v akcích Air show u nás v Roudnici nad Labem, ale třeba je toho moc. Problémy s „objednanými “ stroji hlásil šéf našeho letiště – přístup Aero se prý změnil, nevím, nejsem detailně informována, každopádně to tu vždy stojí za to! Doufám, že i sem dorazí většina skalních fandů Martina. Pardubice byly úžasné.
    Přeji mnoho úspěchů a spoustu podařených akcí, čím dále větší fanoušky a odběratele vašich skvělých dokumentů a článků.
    Díky, iva.