Šonka: Ztratit čtvrté místo by pro mě bylo zklamáním (poslechněte si rozhovor po 6. závodu RBAR!)

Martin Šonka se letos potřetí probojoval do Final 4 světové série Red Bull Air Race. V 6. pokračování, které hostil rakouský Spielberg obsadil nakonec čtvrtou příčku. Tímto výsledkem si upevnil průběžnou čtvrtou příčku, navíc díky dalšímu obrovskému kiksu Hannese Archa stáhl svůj odstup na celkový bronz na pouhých 7 bodů. Poprvé v kariéře zvítězil Australan Matt Hall, který o pouhých 57 tisícin vteřiny porazil druhého Paula Bonhomma. Třetí místo obsadil v Rakousku výborně létající Američan Kirby Chamblis.

V průběžném pořadí vede po 6. závodech Paul Bonhomme, druhý je Matt Hall a třetí Hannes Arch.