O airZone.TV

První česká internetová letecká televize airZone.TV začala vysílat 1. dubna 2014 v 0:00 hodin.

airZone.TV je nezávislé médium provozované soukromým subjektem. Snažíme se objektivně informovat o dění v českém, ale i mezinárodním letectví a to ve všech jeho oblastech – sportu, průmyslu, politice, společnosti. Nedílnou součástí našeho vysílání, kterou směřujeme k široké veřejnosti je pozitivní propagace a popularizace létání všeho druhu. Na piloty samotné se snažíme působit tak, abychom přispěli ke zvyšování bezpečnosti letového provozu. Především ale chceme, aby se k nám letci a fanoušci létání chodili pravidelně dobře pobavit a něco nového se dovědět.

Spolupracujeme s prestižními českými i zahraničními médii. Naše pořady a reportáže v České republice sdílí Česká televize, televize Sport 5, zpravodajský portál iDnes, materiály přebírají a náš obsah citují i další média. Aktivně spolupracujeme jako zdroj v oblasti letectví s Českou tiskovou kanceláří (ČTK).

airZone.TV zaznamenává každý měsíc více než 200 000 zobrazených stránek (aktualizace 21. 10. 2016). Sledovanost se podle statistik za poslední rok osminásobně narostla!

TVŮRČÍ TÝM airZone.TV:

  • Miroslav Oros – zakladatel, šéfredaktor – miroslav@cumulus.cz
  • Zbyněk Smetana – redaktor – zbynek.smetana@cumulus.cz
  • Petr Kolmann – redaktor, fotograf
  • Vladimír Cettl – fotograf
  • Michael Johanides – kamera, střih
  • Martin Pospíšil – kamera, střih
  • Jakub Vaňo – kamera, střih
  • a další…

O agentuře Cumulus media

Agentura Miroslav Oros – Cumulus media vznikla v roce 2006 s cílem pozitivně propagovat letectví a létání ve všech jeho podobách co nejširší veřejnosti.
Agentura Cumulus se specializuje především na zpravodajskou činnost, produkci filmových dokumentů a reportáží, mediální servis pro letecké organizace a firmy, a mediální servis v oblasti letectví pro sdělovací prostředky všeho druhu.
16. 6. 2016 vznikla nová společnost Cumulus media s.r.o., pod kterou postupně přecházejí veškeré dosavadní aktivity. Cílem je zvyšování kvality poskytovaných služeb a další rozvoj televize airZone.TV.