MČR v letecké rally 2017

Kdo bude mistrem ČR v letecké rally pro rok 2017? Rozhodne se na šampionátu, který hostí od 22. do 25. června 2017 Rakovník. Zajedeme se tam podívat a připravíme reportáž.

Aerožurnál květen - červen 2017

Co zajímavého se událo u největšího českého leteckého výrobce za uplynulé dva měsíce? Dozvíte se ve třetím letošním Aerožurnálu.

Red Bull X-Alps (fandíme Standovi Mayerovi!)

Denně aktualizované zpravodajství z extrémního paraglidingového hike & fly závodu ze Salcburku do Monaka. Sledovat budeme především českého reprezentanta Stanislava Mayera.

Plachtařské MČR 2017 a předmistrovství světa

Za rok se v Příbrami uskuteční mistrovství světa v plachtění. Už letos si dají organizátoři generálku při dvoutýdenním mistrovství České republiky. Od 25. června do 7. července budeme na místě a každý den se přihlásíme s krátkým videem.

MČR v přesném létání

Letiště Jaroměř hostí od 5. do 9. července 2017 mistrovství České republiky v přesném létání. Připravíme reportáž.

MČR v klasických parašutistických disciplínách 2017

Do České Lípy se zajedeme podívat na mistrovství České republiky v klasických parašutistických disciplínách. Šampionát se koná od 20. do 23. července.

Mistrovství Evropy v plachtění 2017

Další vrcholnou sportovní akcí pořádanou v České republice v tomto roce je mistrovství Evropy v plachtění. Pořádá ho Aeroklub Moravská Třebová na letišti ve Starém městě u Moravské Třebové od 22. července do 6. srpna 2017. Budeme na místě a přineseme denně aktualizované zpravodajství.

ME v akrobacii ADVANCED a Pohár Ivana Tučka

Šest desítek leteckých akrobatů se sejde od 3. do 13. srpna 2017 na letišti Chotěboř, kde se utkají o titul mistra Evropy v kategorii ADVANCED. Šampionát bude zakončen freestyle Pohárem Ivana Tučka. Budeme na místě a přineseme denně aktualizované zprávy.

MČR swoop (pilotování padáků) 2017

Reportáž z mistrovství ČR v pilotování padáků, které se koná od 11. do 13. srpna 2017 v Klatovech, uvidíte na airZone.TV.

ME v balónovém létání 2017

Francouzský Brissac hostí od 20. do 27. srpna 2017 mistrovství Evropy v létání horkovzdušnými balóny. Na místě bude i několik českých posádek a také kamera airZone.TV.

MČR FF a FS skydiving

O republikové tituly v uměleckých parašutistických disciplínách se utkají parašutisté od 1. do 3. září 2017 na letišti Most. Připravíme reportáž.