Kulatý stůl airZone.TV – únor 2016 – Letecký sport 2016

Představitelé čtyř nejvýznamnějších organizací leteckého sportu v jednom studiu. Vlastimil Dvořák – Aeroklub ČR, Jan Brskovský – LAA ČR, Martin Koupa – Český balonový svaz a Petr Cejnar – Klub leteckých modelářů Svazu modelářů ČR. Moderuje Miroslav Oros – šéfredaktor airZone.TV. Záznam diskuse, kterou jsme vysílali ve středu 3. 2. 2016 od 15:00 živě na airZone.TV.

Zveřejnit odpověď

Šéfové leteckých organizací z očí do očí – ŽIVĚ 3. 2. od 15:00!

Ve středu 3. 2. 2016 si nenechte ujít přímý přenos diskuse mezi představiteli nejvýznamnějších organizací, které v České republice sdružují vyznavače leteckého sportu. Nový pořad televize airZone.TV nazvaný „Kulatý stůl aneb z očí do očí“ bude vysílán živě v přímém přenosu od 15 hodin za účasti Vlastimila Dvořáka (Aeroklub ČR), Jana Brskovského (Letecká amatérská asociace ČR), Martin Koupa (Český balonový svaz) a Petr Cejnar (Svaz modelářů ČR). Moderátorem hodinového pořadu bude zakladatel a šéfredaktor airZone.TV Miroslav Oros.

Na stůl budou položena zajímavá témata – kromě souhrnu úspěchů a neúspěchů v roce 2015 proberou účastníci i plány na rok 2016, diskutovány budou změny ve vzdušném prostoru České republiky a jejich dopad na sportovní letectví, nezapomeneme ani na problematiku ochrany letišť a bezpečnostní politiky na letištích. Ožehavým tématem bude jistě i princip přidělování státní podpory jednotlivým organizacím a sportům.

Nenechte si tedy ujít jedinečnou příležitost vyslechnout si představitele nejvýznamnějších organizací leteckého sportu a to z očí do očí!

Ve středu 3. února od 15 hodin na www.airzone.tv.

https://www.youtube.com/watch?v=BsvsYy9qZNw

airZone_2016_01

Zveřejnit odpověď